knygos.lt knygynai Vilniuje ir Kaune

Knygos.lt knygynai Vilniuje

 • „Ogmios mieste“, Verkių g. 31C, Vilnius LT-09108, Outlet Park fasadas (iš lauko pusės), tarp B ir C įėjimų
 • Darbo laikas:
  Kiekvieną dieną: 10-20 val.
 • Telefonas pasiteirauti: 8 699 82894
 • Vilniaus centre, Vilniaus g. 9, Vilnius
 • Darbo laikas:
  10-20 val. (pirmadieniais-penktadieniais).
  10-18 val.(šeštadieniais)
  11-17 val. (sekmadieniais)
 • Telefonas pasiteirauti: 8 641 29140

Knygos.lt knygynas Kaune


 • „Akropolyje“ (trečiame aukšte)
  Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas
 • Darbo laikas:
  Pirmadienį - sekmadienį: 10-21 val.
 • Telefonas pasiteirauti: 8 685 65627

Akcijos kiekvieną dieną

knygos.lt pirkėjai jau žino, kad specialūs pasiūlymai, išpardavimai ir akcijos jų čia laukia kiekvieną dieną, todėl knygos.lt knygynuose įprastų kainų ant knygų nebus. Kainą sužinosite nuskenavę knygos brūkšninį kodą specialiai pirkėjams skirtu skeneriu. Taip būsite tikri, kad norimą knygą įsigysite už tokią pat kainą, kokia ji tuo metu yra el. knygyne knygos.lt.

Knygų kainos knygyne tokios pat kaip internete

Pamatėte puikią akciją, tačiau prieš pirkdami dar norėtumėte knygą pavartyti? Puiku! Užsukite į knygos.lt knygynus Vilniuje ar Kaune ir norimą knygą už tokią pat akcijinę kainą galėsite įsigyti vietoje! 

Siuntas nuo 5 € atsiimkite NEMOKAMAI

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti ne tik įsigyti knygų iškart tokiomis pačiomis kainomis kaip internete, bet ir internetu pateiktus užsakymus atsiimti visiškai nemokamai jau kitą darbo dieną. Tereikia užsakymus pateikti iki 12 val. darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio) ir siuntą pristatysime jau kitą darbo dieną (pristatome ir šeštadieniais).

Papuoškite savo knygas asmeniniu ekslibriu – rinkitės iš 40 skirtingų antspaudų

Smagus piešinukas, žaisminga iliustracija, asmeninė dedikacija ar palinkėjimas – knygos.lt knygynuose rasite net 40 skirtingų anspaudukų kolekciją, kuriais savo įsigytas knygas galėsite papuošti visiškai NEMOKAMAI. 

Taupote laiką? Svarbiausios informacijos apie knygą ieškokite juodoje kortelėje

Prie daugelio knygų knygyne rasite juodą kortelę, o joje – mūsų atrinktą informaciją jums. Skaitytojų komentarai ir įvertinimai žvaigždutėmis, informacija apie literatūrines premijas, nacionalinį ar tarptautinį įvertinimą, užuominos apie tai, ko tikėtis iš knygos... Tikimės, kad ši glausta informacija padės lengviau atrasti tokią knygą, kokios ieškote. Ir, žinoma, visada kreipkitės patarimo į mūsų paslaugiąsias knygyno konsultantes!

Knyga ir kava – ideali pora

Mes manome, kad įdomi knyga ir puodelis kvapnios kavos puikiai dera tarpusavyje ir skaitymui suteikia papildomo malonumo! Būtent todėl mūsų naujame knygos.lt knygynuose rasite aukščiausios kokybės kavą gaminančius kavos aparatus.

Užsukote į knygyną tik trumpam, pavyzdžiui, atsiimti siuntos? Puodelio nepakartojamai gardžios kavos pasiimkite su savimi išsinešti! Tegul ji sušildo ir suteikia energijos, jėgų ir geros nuotaikos visiems dienos tikslams įgyvendinti.

Laukiame Jūsų kiekvieną dieną knygos.lt knygynuose Vilniuje ir Kaune!

*Užsakymus nuo 5 €, pateiktus iki 12 val. darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio), pristatome NEMOKAMAI jau kitą darbo dieną (pristatome ir šeštadieniais).