Atraskite tobulą poilsį su puodeliu AROMA GOLD ir knyga

Šią savaitę knygos.lt pirkėjų laukia ypatinga dovana – sodraus aromato, švelnaus ir malonaus skonio malta kava AROMA GOLD IN-CUP. Kviečiame susikurti savo namuose tikrą ramybės oazę, pripildytą kavos pupelių dvelksmo ir nepakartojamų akimirkų su naujomis knygomis!

Malta kava AROMA GOLD IN-CUP – vidutiniškai skrudinta, malta 100% arabikos kava, gaminama iš Centrinėje Afrikoje, Pietų Amerikoje ir Azijoje auginamų kavos pupelių. Kiekviena kavos pupelių rūšis yra kruopščiai užauginta žmonių, kuriems kava – visas jų gyvenimas.

Akcija galioja nuo birželio 19 d. pateiktiems užsakymams virš 26 € Lietuvoje. Akcija galios tol, kol baigsis dovanoms skirtas kavos AROMA GOLD vokelių kiekis. Dovanų kiekis ribotas.

Norite sužinoti, kuri kava Jums labiausiai tinka? Spauskite čia ir atlikite smagų kavos testą!

Maltos kavos AROMA GOLD IN-CUP savybės:

  • švelnaus, malonaus skonio, su lengva rūgštele ir charakteringu sodriu aromatu;
  • ypač smulkus malimas išryškina sodrų aromatą ir skonį, kavos tirščiai greičiau nusėda puodelio dugne;
  • siekdami itin subalansuoto skonio, kiekvieną skirtingo dydžio bei savybių kavos AROMA GOLD pupelių rūšį skrudiname atskirai, lėtai ir atidžiai;
  • labai patogu plikyti tiesiog puodelyje;
  • sertifikuota UTZ – šiam mišiniui kavos pupelės perkamos tik iš sertifikuotų ūkių siekiant palaikyti darnų kavos ūkininkavimą bei tvarią ūkių plėtrą.

Paruošimo būdas: tinka plikyti puodelyje. Rekomenduojame naudoti 7-9 g kavos vienam puodeliui (100 ml).
Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, sandariai uždarytą originalioje pakuotėje.
Pagaminta ES.

COFFEE PLACE – VIETA KOKYBIŠKAI KAVAI

Beje, kviečiame užsukti ir į el. parduotuvę  Coffeeplace.lt! Jau beveik 20 metų mūsų kava sėkmingai keliauja į klientų namus. Sukauptos patirties dėka, galime pasiūlyti tik kruopščiai atrinktus ir pačius geriausius kavos skonius. O kaip kava be kažko saldaus? Mūsų saldumynų ir užkandžių asortimentas išties platus, todėl tikrai rasite tai, kas atitiks Jūsų skonį! Sek paskui kvapą ir tapk kavos ekspertu su Coffee place!

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis Susisiekite su mumis