Pristatymo būdai Lietuvoje


Atsiprašome, tačiau dėl įsigaliojusio karantino knygos.lt knygynai Vilniuje ir Kaune, o taip pat ir centrinis paskirstymo punktas Kaune laikinai neveikia. Tačiau knygas internetu įsigyti galite įprastai! Rekomenduojame rinktis OMNIVA paštomatus ir LP EXPRESS terminalus. Likite saugūs!Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS terminalą

Užsakymo suma Pristatymo kaina
Iki 26 € 
26 € ir daugiau
1,99 € 
NEMOKAMAI

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį LP EXPRESS terminalą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto).

Už prekes galite sumokėti iš anksto arba atsiimant. Atsiskaityti atsiimant galima tik banko kortele. Už atsiskaitymą atsiimant imamas papildomas 0,99 € mokestis.

Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 3 dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.

Daugiau:  www.lpexpress.lt

* Pristatymo laikas skaičiuojamas nuo tada, kai siunta išsiunčiama iš KNYGOS.lt Centrinio paskirstymo punkto, o pirkėjas gauna tai patvirtinantį el. laišką.


Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą

DĖMESIO! OMNIVA paštomatinės siuntos gali vėluoti 1-5 darbo dienų.  Informacija apie pilnai užimtus paštomatus bus atnaujinama kartą per savaitę:  paštomatų sąraše prie „karštųjų“ paštomatų atsiras prierašas „perpildytas!“. Visų paštomatų sąrašą galite rasti čia.

Dėl šiuo metu itin padidėjusio siuntų skaičiaus paštomatuose kviečiame gavus savo siuntą atsiimti ją kuo greičiau, kad atlaisvintumėte paštomato skyrelį ir į jį galėtų būti pristatyta kita siunta. Rūpinkimės vieni kitais.

Siuntos, netelpančios į gavėjo nurodytą paštomatą dėl padidėjusio siuntų kiekio, yra nukreipiamos į artimiausią laisvą paštomatą.

Užsakymo suma                                           Pristatymo kaina
Iki 26 €
26 € ir daugiau
                                          1,99 € 
                                          NEMOKAMAI

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį Omniva paštomatą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto). 

Už prekes galite sumokėti iš anksto arba atsiimant. Atsiskaityti atsiimant galima tik banko kortele (išskyrus Paysera banko kortele). Už atsiskaitymą atsiimant imamas papildomas 0,99 € mokestis .

Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 7 dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.

Daugiau: www.omniva.lt

* Pristatymo laikas skaičiuojamas nuo tada, kai siunta išsiunčiama iš KNYGOS.lt Centrinio paskirstymo punkto, o pirkėjas gauna tai patvirtinantį el. laišką.


Kurjeris atveš siuntą tiesiai į namus ar darbovietę

SVARBU! Kurjeriai siuntas pristatys tik „iki slenksčio“, t. y. kurjeriai neaptarnaus klientų jų gyvenamųjų patalpų viduje. Informuojame, kad siuntos su išperkamuoju mokesčiu (COD) galės būti apmokamos tik banko kortele – kurjeriai grynųjų pinigų nepriims.

Užsakymo suma Pristatymo kaina
Iki 26 €
26 € ir daugiau
2,89 € (Išskyrus Neringą*)
NEMOKAMAI (Išskyrus Neringą*)

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas** bet kur Lietuvoje.

Galite sumokėti tiesiai kurjeriui, jau laikydami knygas rankose. Kurjeris priima mokėjimus tiek grynaisiais, tiek ir banko kortelėmis. Už atsiskaitymą kurjeriui imamas papildomas 0,99 € mokestis .

Siuntos pristatomos darbo dienomis 9-17 val. Įsitikinkite, kad nurodėte adresą, kuriuo būnate tuo metu, ir telefono numerį, kuriuo gausite SMS žinutę apie numatomą siuntos pristatymo laiką.

* Pristatymui į Neringą taikoma papildoma 25 € priemoka. 

** Pristatymo laikas skaičiuojamas nuo tada, kai siunta išsiunčiama iš KNYGOS.lt Centrinio paskirstymo punkto, o pirkėjas gauna tai patvirtinantį el. laišką.Reikalinga PVM sąskaita faktūra?

Nuo šiol pirkėjai patys gali išsirašyti PVM sąskaitas faktūras pagal fiskalinį kasos aparato kvitą šiuo adresu  https://www.knygos.lt/sf/ Užpildykite formą ir gaukite PVM sąskaitą faktūrą iš karto!

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis Susisiekite su mumis