Pristatymo būdai Lietuvoje

Galimi pristatymo būdai

Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą Omniva paštomate

Užsakymo suma Pristatymo kaina
Bet kokia 1,70 €

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį Omniva paštomatą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto).

Už prekes galite sumokėti iš anksto arba atsiimant. Atsiskaityti atsiimant galima tik banko kortele. Už atsiskaitymą atsiimant imamas papildomas 0,87 € mokestis.

Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 7 dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.

Daugiau: www.omniva.lt

Kurjeris atveš siuntą tiesiai į namus ar darbovietę

Užsakymo suma Pristatymo kaina
Bet kokia 2,46 €

Jūsų siunta bus pristatyta per 2-3 darbo dienas* bet kur Lietuvoje (išskyrus Neringą).

Galite sumokėti tiesiai kurjeriui, jau laikydami knygas rankose. Kurjeris priima tik grynus pinigus. Už atsiskaitymą kurjeriui imamas papildomas 0,87 € mokestis.

Siuntos pristatomos darbo dienomis 9 - 17 val. Įsitikinkite, kad nurodėte adresą, kuriuo būnate tuo metu, ir telefono numerį, kuriuo kurjeris galės susisiekti su Jumis prieš atvykdamas, kad suderintų tikslų laiką.

Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS 24 terminalą

Užsakymo suma Pristatymo kaina
Bet kokia 2,46 €

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį LP EXPRESS 24 terminalą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto).

Už prekes galite sumokėti iš anksto arba atsiimant. Atsiskaityti atsiimant galima tik banko kortele. Už atsiskaitymą atsiimant imamas papildomas 0,87 € mokestis.

Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 72 val. bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.

Daugiau: www.lpexpress.lt

Siunta bus pristatyta į artimiausią Lietuvos pašto skyrių

Užsakymo suma Pristatymo kaina
Bet kokia 2,46 €

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* į artimiausią (pagal Jūsų adresą) Lietuvos pašto skyrių.

Už prekes galite sumokėti iš anksto arba atsiimant. Atsiskaityti atsiimant galima grynais ir banko kortele (ne visur). Už atsiskaitymą atsiimant imamas papildomas 0,87 € mokestis.

Kai siunta jau bus pašto skyriuje, į savo pašto dėžutę gausite pranešimą su kuriuo galėsite atsiimti savo siuną.

Siuntas nuo 5 € jau už 1 VALANDOS visiškai NEMOKAMAI galite atsiimti mūsų Centriniame paskirstymo punkte Kaune!

Užsakymo suma                                              Pristatymo kaina
5 € ir daugiau
10 € ir daugiau

                                            Nemokamai (Pasirinkus apmokėti iš anksto)
                                            Nemokamai (Pasirinkus apmokėti atsiimant)

Mus rasite:

KNYGOS.lt Centrinis paskirstymo punktas
Brastos g. 13,
Kaunas, LT-47183

Darbo laikas: 9-17 val. (pirmadieniais-penktadieniais). Šeštadienį-sekmadienį nedirbame.

Telefonai pasiteirauti: (8 37) 457 933 arba (8 699) 11 057

Sąlygos:

 • Turite įsigyti prekių ne mažiau nei už 5 €.
 • Atsiimti per 1 valandą galite tas prekes, kurias turime Centriniame paskirstymo punkte (tai nurodyta prie kiekvienos prekės). Jei norite atsiimti siuntą per 1 valandą, informuokite mus telefonu (8 37) 457 933 arba (8 699) 11 057.
 • Atsiimti prekes galite tik nurodytomis darbo valandomis.
 • Už prekes galite sumokėti darydami užsakymą arba Centriniame paskirstymo punkte jau atsiimdami užsakytas prekes. Atsiskaityti galite grynaisiais arba kortele.
 • Tuo atveju, jei prekes pageidausite atsiimti vėliau, apie paruoštą siuntą būsite informuoti el. paštu, o atsiimti galėsite per 7 dienas. Tai greičiausias būdas atsiimti savo siuntas visiškai NEMOKAMAI!

  Siuntas nuo 5 € galite atsiimti patys tiesiai iš mūsų siuntų atsiėmimo punkto Vilniuje ir visiškai NEMOKAMAI

  Užsakymo suma                                                             Pristatymo kaina
  5 € ir daugiau                                                                  Nemokamai (Pasirinkus apmokėti iš anksto)
  10 € ir daugiau                                                                Nemokamai (Pasirinkus apmokėti atsiimant)  Mus rasite:

  KNYGOS.lt siuntų atsiėmimo punktas
  Gedimino pr. 52,
  Vilnius, LT-01110
  (COPY1 parduotuvės patalpose).

  Darbo laikas: 8-19 val (pirmadieniais-penktadieniais); 10-16 (šeštadieniais). Sekmadienį nedirbame.

  Telefonas pasiteirauti: (8 618) 20 006

  Sąlygos:

   Turite įsigyti prekių ne mažiau nei už 5€.Siuntas, užsakytas iki 15 val., galėsite atsiimti jau kitą dieną; Apie paruoštą siuntą Jus informuosime SMS žinute. Atsiimti prekes galite tik nurodytomis darbo valandomis ir tik gavę pranešimą, kad siunta jau paruošta. Už prekes galite sumokėti darydami užsakymą arba Siuntų atsiėmimo punkte jau atsiimdami užsakytas prekes. Atsiskaityti galite grynaisiais arba kortele. Atsiimti siuntą galima per 7 dienas.

  * Pristatymo laikas skaičiuojamas nuo tada, kai siunta išsiunčiama iš KNYGOS.lt Centrinio paskirstymo punkto,o pirkėjas gauna tai patvirtinantį el. laišką.

  Papildoma informacija dėl apmokėjimų 

 • Atliekant mokėjimą per elektroninę bankininkystę yra taikomi papildomi mokesčiai: 3 % + PVM mokestis nuo bendros užsakymo sumos ir standartinis 0,05 € + PVM mokestis.
 • Sumokėdami už prekes kreditine kortele (pavyzdžiui, VISA, Mastercard) per elektroninio atsiskaitymo sistemą “PayPal”.  yra taikomi papildomi mokesčiai: 3,5 % + PVM mokestis nuo bendros užsakymo sumos  ir standartinis 0,35 € + PVM mokestis.
 • Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis Susisiekite su mumis