Nuo spalio 4 d. keičiasi skaitytų knygų pardavimo taisyklės

Laikinai skaitytų knygų nepriimame – sugrįšime atsinaujinę jau spalio 4 d. 

Netrukus keisis skaitytų knygų pardavimo taisyklės ir tvarka, todėl laikinai, iki 2021 m. spalio 4 d., pristatyti skaitytų knygų galimybės nebus. 

Skaitytas knygas dar patogiau, greičiau ir paprasčiau paruošti pardavimui vėl galėsite atnaujintoje skaitytų knygų platformoje jau nuo 2021 m. spalio 4 d. 

Kviečiame susipažinti su atnaujintomis skaitytų knygų pardavimo taisyklėmis ir patiems išbandyti naują platformą su dar daugiau galimybių patiems kontroliuoti knygų pardavimo procesą.

Kas pasikeis? 

Jokių popierinių sutarčių ir knygų sąrašų. Perskaitytų knygų pardavimo sutartį pasirašykite ir norimų parduoti knygų sąrašą užpildykite greitai ir patogiai internetu.
Greitas parduodamų knygų įkėlimas. Milžiniškoje knygos.lt duomenų bazėje greitai rasite ir automatiškai užpildysite reikiamą informaciją.
Detalus knygų statusas. Nuo šiol savo paskyroje matysite parduodamų skaitytų knygų būseną, todėl lengvai ir greitai galėsite pasitikrinti, ar Jūsų išsiųstos knygos jau atvyko, kurios knygos jau parduodamos, o kurios jau išsiųstos pirkėjui.
Aiški kainodara. Įkelkite knygą, nustatykite kainą ir iškart matykite, kiek uždirbsite. Atnaujintas kainų redagavimo įrankis leis peržiūrėti ir keisti kainas Jums patogiu laiku. 
Lankstus atsiskaitymas. Vieno mygtuko paspaudimu konvertuokite uždirbtus pinigus į Knygų Eurus arba rinkitės pavedimą į banko sąskaitą. 
Patogus knygų atsiuntimas. Siųskite iš bet kurios Lietuvos vietos Jums patogiu laiku ir būdu. 

Laukiame Jūsų sugrįžtant spalio 4 d.!

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis Susisiekite su mumis