ATSINAUJINOME! Pasikeitė skaitytų knygų pardavimo taisyklės

Atsinaujinome ir jau priimame Jūsų skaitytas knygas!

Nuo šiol skaitytas knygas dar patogiau, greičiau ir paprasčiau paruošti pardavimui vėl galėsite atnaujintoje skaitytų knygų platformoje. Kviečiame susipažinti su atnaujintomis skaitytų knygų pardavimo taisyklėmis ir patiems išbandyti naują platformą su dar daugiau galimybių patiems kontroliuoti knygų pardavimo procesą. Spauskite čia ir pradėkite dabar!

Kas pasikeitė? 

  • Jokių popierinių sutarčių ir knygų sąrašų. Perskaitytų knygų pardavimo sutartį pasirašykite ir norimų parduoti knygų sąrašą užpildykite greitai ir patogiai internetu.
  • Greitas parduodamų knygų įkėlimas. Milžiniškoje knygos.lt duomenų bazėje greitai rasite ir automatiškai užpildysite reikiamą informaciją.
  • Detalus knygų statusas. Nuo šiol savo paskyroje matysite parduodamų skaitytų knygų būseną, todėl lengvai ir greitai galėsite pasitikrinti, ar Jūsų išsiųstos knygos jau atvyko, kurios knygos jau parduodamos, o kurios jau išsiųstos pirkėjui.
  • Aiški kainodara. Įkelkite knygą, nustatykite kainą ir iškart matykite, kiek uždirbsite. Atnaujintas kainų redagavimo įrankis leis peržiūrėti ir keisti kainas Jums patogiu laiku. 
  • Lankstus atsiskaitymas. Vieno mygtuko paspaudimu konvertuokite uždirbtus pinigus į Knygų Eurus arba rinkitės pavedimą į banko sąskaitą. 
  • Patogus knygų atsiuntimas. Siųskite iš bet kurios Lietuvos vietos Jums patogiu laiku ir būdu. 

Atnaujinkite sutartį, parduokite nebeskaitomas knygas ir užsidirbkite jau dabar! Pradėkite čia