Kaip užsiprenumeruoti žurnalą?

Patogiausias prenumeratos būdas – internetu. Užtruksite tik 2 minutes, o prenumeratos sertifikatą galėsite akimirksniu atsispausdinti arba nusiųsti el. paštu DOVANŲ! Išsirinkite norimą prenumeruoti žurnalą čia: https://www.knygos.lt/lt/zurnalai/

1. Šalia produkto nuotraukos produkto puslapio viršuje spauskite mygtuką UŽSAKYTI PRENUMERATĄ.

2. Įveskite savo duomenis. Jeigu norite užsakyti žurnalą dovanų ir pageidaujate, kad jis būtų siunčiamas kitu adresu, pažymėkite „Žurnalą pristatyti kitu adresu" ir užpildykite atsiradusius laukelius. Jeigu šios grafos nežymėsite, žurnalas bus siunčiamas pirkėjui (t. y., Jums) nurodytu adresu. Kruopščiai patikrinkite duomenis ir būtinai įveskite tikslų savo telefono numerį!

3. Toliau būsite nukreipti į KNYGOS.lt prekių krepšelį. Galėsite pasirinkti Jums tinkamą apmokėjimo būdą: kreditine kortele, per savo el. bankininkystės sistemą arba pavedimu (prenumeruojant žurnalus apmokėjimas grynais negalimas, nes prenumeratą patvirtinantis sertifikatas bus siunčiamas tik el. paštu).

4. Paspaudę TĘSTI puslapio apačioje būsite nukreipti į pasirinktą apmokėjimo sistemą.

5. Apmokėjus sistema automatiškai grąžins Jus į mūsų puslapį, kuriame išvysite užrašą AČIŪ. Tai reiškia, kad Jums pavyko sėkmingai užsiprenumeruoti žurnalą!

6. Patikrinkite savo el. paštą – ten rasite mūsų laiškutį ir nuorodą į PRENUMERATOS SERTIFIKATĄ.

7. Atsispausdinkite PRENUMERATOS SERTIFIKATĄ arba nusiųskite el. paštu. Tai – puiki dovana!

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis Susisiekite su mumis