Kaip pradėti skaityti elektronines knygas?

DĖMESIO! Laikinai nėra galimybės siųstis el. knygų jungiantis iš Jungtinės Karalystės.

Jei tai yra pirmas kartas, kai mėginsite naudotis elektroninėmis knygomis, siūlome išbandyti nemokamai – išsirinkite bent vieną iš daugelio nemokamų elektroninių knygų, kurias rasite mūsų internetinėje parduotuvėje KNYGOS.lt: www.knygos.lt/lt/elektronines-knygos/nemokamos/

5 paprasti žingsniai el. knygai įsigyti:

  1. Išsirinkite knygą iš elektroninių knygų skyriaus ir paspauskite mygtuką „Į KREPŠELĮ“.

  2. Tai atlikę, pamatysite pranešimą, kuris Jus automatiniu būdu nukreips į krepšelį. Jei norite tęsti apsipirkimą ir rinktis knygas toliau, spauskite „Tęsti prekių paiešką“ ir įsidėkite į krepšelį visas norimas prekes.

    Nukreipimias į prekių krepšelį

  3. Paspaudę mygtuką „Peržiūrėti prekių krepšelį“, būsite nukreipti į savo krepšelį. Čia galite atlikti paskutinius pakeitimus prieš apmokėdami užsakymą. Jei knyga, kurią išsirinkote yra nemokama, matoma suma bus 0 €.
  4. Atlikę mokėjimą į savo el. paštą gausite patvirtinimą, kad knygos patalpintos Jūsų asmeninėje bibliotekoje. Šią biblioteką galite atsidaryti paspaudę el. laiške esančią nuorodą arba atsidarę jūsų profilyje esančią skiltį „Elektroninės knygos“.

    Profilio nukreipimas

  5. Savo asmeninėje elektroninėje bibliotekoje Jūs rasite visas el. knygas, kurias pirkote mūsų internetiniame knygyne KNYGOS.lt – Jums tereikia išsirinkti savo norimą knygą ir atsisiųsti Jums tinkamu formatu. Paspauskite ant tekstinės nuorodos ePub (MOBI ar PDF) ir knyga pradės siųstis į jūsų įrenginį akimirksniu.

SVARBU: KNYGOS.lt įsigytą elektroninę knygą parsisiųsti iš KNYGOS.lt asmeninės paskyros į norimus įrenginius galima 6 mėnesių laikotarpiu ir ne daugiau nei 3 kartus. Jūsų įrenginiuose parsiųstos el. knygos išlieka neribotą laiką, todėl skaityti galima bet kada ir tiek kartų, kiek norisi.