Kaip pradėti skaityti elektronines knygas?

Jei tai yra pirmas kartas kai mėginsite naudotis elektroninėmis knygomis, siūlome tai išbandyti nemokamai – išsirinkite bent vieną iš daugelio nemokamų elektroninių knygų, kurias rasite mūsų internetinėje parduotuvėje KNYGOS.lt:  www.knygos.lt/lt/elektronines-knygos/nemokamos/

5 paprasti žingsniai norint įsigyti knygą:

  1. Išsirinkite savo norimas prekes ir paspauskite mygtuką „Į KREPŠELĮ“

  2. Tai atlikus, Jūs matysite pranešimą kuris Jus automatiniu būdu nukreips į krepšelį. Jei dar visko neišsirinkote spauskite „Tęsti apsipirkimą“ ir įsidėkite į krepšelį visas norimas prekes

    Nukreipimias į prekių krepšelį

  3. Paspaudus mygtuką „Apmokėti“ Jūs esate nukreipiamas į savo krepšelį. Ten galite atlikti paskutinius pakeitimus prieš atliekant mokėjimą. Jei knyga kuria išsirinkote yra nemokama, matoma suma bus 0 eur.
  4. Atlikus mokėjimą, iškarto į elektroninį paštą gausite patvirtinimą, kad knygos yra patalpintos Jūsų asmeninėje bibliotekoje. Šią biblioteką galite atsidaryti paspaudžius elektroniniame laiške esančią nuorodą ar atsidarius savo profilyje skiltį „Mano el. knygos“.

    Profilio nukreipimas

  5. Savo asmeninėje elektroninėje bibliotekoje Jūs matote visas knygas kurias pirkote mūsų internetiniame knygyne KNYGOS.lt Jums tereikia išsirinkti savo norimą knygą ir atsisiųsti ją Jums tinkamu formatu. Paspauskite ant tekstinės nuorodos ePub (MOBI ar PDF) ir knyga pradeda siųstis akimirksniu.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis Susisiekite su mumis