Kaip skaityti el. knygas išmaniuosiuose įrenginiuose?

DĖMESIO! Laikinai nėra galimybės siųstis el. knygų jungiantis iš Jungtinės Karalystės.

Šiuo metu patogiausi formatai elektroninių knygų skaitymui išmaniajame įrenginyje yra ePub ir MOBI. El. knygas taip pat galite skaityti ir PDF formatu, bet atminkite, kad tekstas gali būti nepatogus skaitymui.

Kad galėtumėte mėgautis elektroninių knygų skaitymu išmaniajame įrenginyje, Jums reikia tam skirtos specialios programėlės. 

Viena iš galimų yra „Aldiko“. Ši programėlė skirta skaityti elektronines knygas išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Programėlę galima įsigyti tiek Android („Samsung“, „Huawei“,„Lg“, „Sony“ ir kt.), tiek iOS („iPhone“) įrenginiuose. Svarbu turėti omenyje, kad ši programėlė palaiko el. knygas tik ePub formatu, todėl jei pasirinksite, pavyzdžiui, MOBI formatą, knyga neatsidarys.

1. Jei dar neturite „Aldiko“ programėlės, galite ją atsisiųsti, spausdami pasirinktą nuorodą iš pateiktų kiek žemiau. Taip pat rekomenduojame atsisiųsti KNYGOS.lt mobiliąją aplikaciją dar patogesniam el. knygų skaitymui.

Android vartotojams:

IOS vartotojams:

2. Sėkmingai įdiegę programėlę, pirmiausia atsidarykite parsisiųstą KNYGOS.lt aplikaciją. Dešinėje pusėje rasite meniu. Išskleiskite jį ir spauskite „Mano profilis“.

Pagrindinis

3. Prisijunkite prie savo paskyros, jei dar to nepadarėte ir eikite į skiltį „Mano el. knygos“.

Mano profilis

4. Atidarę asmeninę el. knygų biblioteką matysite visas savo įsigytas el. knygas. Spauskite ant Jums tinkamo formato (rekomenduojame ePub) ir parsisiųsite į savo telefoną ar planšetinį kompiuterį. Atidarykite parsiųstą knygą su elektroninėms knygoms skirta programėle ir galėsite pradėti skaityti iš karto. 

SVARBU: KNYGOS.lt įsigytą elektroninę knygą parsisiųsti iš KNYGOS.lt asmeninės paskyros į norimus įrenginius galima 6 mėnesių laikotarpiu ir ne daugiau nei 3 kartus. Jūsų įrenginiuose parsiųstos el. knygos išlieka neribotą laiką, todėl skaityti galima bet kada ir tiek kartų, kiek norisi.