Kaip skaityti el. knygas išmaniuosiuose įrenginiuose.

Šiuo metu patogiausi formatai elektroninių knygų skaitymui išmaniajame įrenginyje yra ePub ir MOBI. El knygas taip pat galite skaityti ir PDF formatu, bet atminkite, kad tekstas gali būti nepatogus skaitymui.

Kad galėtumėte mėgautis elektroninių knygų skaitymu išmaniajame įrenginyje Jums reikia tam skirtos specialios aplikacijos. Viena iš jų yra „Montano Ebook reader free“. Ši programėlė yra skirta skaityti elektronines knygas per nešiojamuose įrenginiuose (telefonuose ir planšetiniuose komiuteriuose) Programėlę galima įsigyti tiek Android („Samsung“, „Lg“, „Sony“ ir kt), tiek IOS („Iphone“)  įrenginiuose. Atminkite šis įrenginys palaiko tik ePub formatu el. knygas todėl jei pasirinksite MOBI formatą knyga neatsidarys.

1. Jei dar neturite „Montano“ galite jas atsisiųsti per nuorodas esančias apačioje. Taip pat rekomenduojame atsisiųsti KNYGOS.lt mobilią aplikaciją dar patogesniam naudojimui.

Android vartotojams

IOS vartotojams

2. Sėkmingai įdiegus programėles iš pradžių  atsidarykite „KNYGOS.lt“ aplikaciją. Dešinėje pusėje yra meniu. Jį išskleiskite ir spauskite mano profilis.

Pagrindinis

3.Prisijunkite prie savo paskyros jei dar to nepadarėte ir eikite į skiltį „Mano el. knygos“.

Mano profilis

4. Atidarius asmeninę el.knygų biblioteką matysite visas savo įsigytas el. knygas. Spauskite ant Jums tinkamo formato (rekomenduojame „ePub“) . Tai atlikus Jūs automatiniu būdu nukreips į „Montano“ programėlę kurioje galėsite skaityti savo pasirinktą el. knygą. 

5. Pačioje nuorodoje, paspaude ant viršuje esančios skilties „books“ matysite visas savo įrenginyje esančias el. knygas. Jei programėlę išjunksite nepabaigę skaityti el. knygos - nesijaudinkite, kitą kartą atsidarius el. knygą Jūs automatiškai būsite nukreipti į tą puslapį kurio nebaigėte skaityti.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis Susisiekite su mumis