Kaip skaityti el. knygas išmaniuosiuose įrenginiuose?

Šiuo metu patogiausi formatai elektroninių knygų skaitymui išmaniajame įrenginyje yra ePub ir MOBI. El. knygas taip pat galite skaityti ir PDF formatu, bet atminkite, kad tekstas gali būti nepatogus skaitymui.

Kad galėtumėte mėgautis elektroninių knygų skaitymu išmaniajame įrenginyje, Jums reikia tam skirtos specialios programėlės. 

Viena iš galimų yra „Montano Ebook reader free“. Ši programėlė skirta skaityti elektronines knygas išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Programėlę galima įsigyti tiek Android („Samsung“, „Huawei“,„Lg“, „Sony“ ir kt.), tiek IOS („Iphone“) įrenginiuose. Svarbu turėti omenyje, kad ši programėlė palaiko el. knygas tik ePub formatu, todėl jei pasirinksite, pavyzdžiui, MOBI formatą, knyga neatsidarys.

1. Jei dar neturite „Montano“ programėlės, galite ją atsisiųsti, spausdami pasirinktą nuorodą iš pateiktų kiek žemiau. Taip pat rekomenduojame atsisiųsti KNYGOS.lt mobiliąją aplikaciją dar patogesniam el. knygų skaitymui.

Android vartotojams:

IOS vartotojams:

2. Sėkmingai įdiegę programėlę, pirmiausia atsidarykite parsisiųstą KNYGOS.lt aplikaciją. Dešinėje pusėje rasite meniu. Išskleiskite jį ir spauskite „Mano profilis“.

Pagrindinis

3.Prisijunkite prie savo paskyros, jei dar to nepadarėte ir eikite į skiltį „Mano el. knygos“.

Mano profilis

4. Atidarę asmeninę el. knygų biblioteką matysite visas savo įsigytas el. knygas. Spauskite ant Jums tinkamo formato (rekomenduojame ePub). Tai atlikę automatiškai būsite nukreipti į „Montano“ programėlę, kurioje galėsite skaityti savo pasirinktą el. knygą. 

5. Paspaudę ant viršuje esančios skilties „books“, matysite visas savo įrenginyje esančias el. knygas. Jei programėlę išjungsite nepabaigę skaityti el. knygos, kitą kartą atsidarę tą pačią knygą būsite nukreipti į paskutinį skaitytą puslapį.

SVARBU: KNYGOS.lt įsigytą elektroninę knygą parsisiųsti iš KNYGOS.lt asmeninės paskyros į norimus įrenginius galima 6 mėnesių laikotarpiu ir ne daugiau nei 3 kartus. Jūsų įrenginiuose parsiųstos el. knygos išlieka neribotą laiką, todėl skaityti galima bet kada ir tiek kartų, kiek norisi.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis Susisiekite su mumis