Kviečiame užsukti į knygos.lt knygynus Vilniuje!


Knygos.lt knygynas „Ogmios mieste“,
Lakūnų g. 24, Vilnius  
Outlet Park fasadas (iš lauko pusės),  
tarp B ir C įėjimų    

Darbo laikas: 10-20 val. (pirmadieniais-sekmadieniais).  

Telefonas pasiteirauti: 
8 699 82894  

Kaip rasti knygyną „Ogmios mieste“

 
Knygos.lt knygynas centre, 
Vilniaus g. 9, Vilnius 

Darbo laikas: 10-20 val. (pirmadieniais-penktadieniais).  
10-18 val. (šeštadieniais)  
10-16 val. (sekmadieniais)  

Telefonas pasiteirauti: 
8 641 29140

Kaip rasti knygyną Vilniaus g. 9


Akcijos kiekvieną dieną

Knygos.lt pirkėjai jau žino, kad specialūs pasiūlymai, išpardavimai ir akcijos jų čia laukia kiekvieną dieną, todėl naujame Knygos.lt knygyne Vilniuje įprastų kainų ant knygų nebus. Kainą sužinosite nuskenavę knygos barkodą specialiai pirkėjams skirtu skeneriu. Taip būsite tikri, kad norimą knygą įsigysite už tokią pat kainą, kokia ji tuo metu yra el. knygyne Knygos.lt.

Knygų kainos knygyne tokios pat kaip internete

Pamatėte puikią akciją, tačiau prieš pirkdami dar norėtumėte knygą pavartyti? Puiku! Užsukite į Knygos.lt knygyną Vilniuje ir norimą knygą už tokią pat akcijinę kainą galėsite įsigyti vietoje! Norite būti tikri, kad knygą turėsime knygyne? Paskambinkite mums ir pasitikslinkite tel. numeriu 8 699 82894.

Naujiena vilniečiams – galimybė atsiimti siuntas nuo 5 € NEMOKAMAI

Sulig naujo knygyno atidarymu, džiaugiamės galėdami vilniečiams pasiūlyti ne tik įsigyti knygų iškart tokiomis pačiomis kainomis kaip internete, bet ir internetu pateiktus užsakymus atsiimti visiškai nemokamai jau kitą darbo dieną. Tereikia užsakymus pateikti iki 12 val. darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio) ir siuntą pristatysime jau kitą darbo dieną (pristatome ir šeštadieniais).

Papuoškite savo knygas asmeniniu ekslibriu – rinkitės iš 40 skirtingų antspaudų

Smagus piešinukas, žaisminga iliustracija, asmeninė dedikacija ar palinkėjimas – Knygos.lt knygyne Vilniuje rasite net 40 skirtingų antspaudukų kolekciją, kuriais savo įsigytas knygas galėsite papuošti visiškai NEMOKAMAI. 

Taupote laiką? Svarbiausios informacijos apie knygą ieškokite juodoje kortelėje

Prie daugelio knygų knygyne rasite juodą kortelę, o joje – mūsų atrinktą intormaciją jums. Skaitytojų komentarai ir įvertinimai žvaigždutėmis, informacija apie literatūrines premijas, nacionalinį ar tarptautinį įvertinimą, užuominos apie tai, ko tikėtis iš knygos... Tikimės, kad ši glausta informacija padės lengviau atrasti tokią knygą, kokios ieškote. Ir, žinoma, visada kreipkitės patarimo į mūsų paslaugiąsias knygyno konsultantes!

Knyga ir kava – ideali pora

Mes manome, kad įdomi knyga ir puodelis kvapnios kavos puikiai dera tarpusavyje ir skaitymui suteikia papildomo malonumo! Būtent todėl mūsų naujame Knygos.lt knygyne Vilniuje rasite aukščiausios kokybės kavą gaminantį kavos aparatą. Vos vienu mygtuko spustelėjimu galėsite išsirinkti aromatingą, sodraus ar švelnaus skonio, su šlakeliu pieno, standžia puta ar visai be jo – tokią, kokią mėgstate – kavą.

Užsukote į knygyną tik trumpam, pavyzdžiui, atsiimti siuntos? Puodelio nepakartojamai gardžios kavos pasiimkite su savimi išsinešti! Tegul ji sušildo ir suteikia energijos, jėgų ir geros nuotaikos visiems dienos tikslams įgyvendinti.

Laukiame Jūsų kiekvieną dieną Knygos.lt knygynuose Vilniuje - „Ogmios mieste“ ir Vilniaus g. 9!

*Užsakymus nuo 5 €, pateiktus iki 12 val. darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio), pristatome NEMOKAMAI jau kitą darbo dieną (pristatome ir šeštadieniais).

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis Susisiekite su mumis