Patarimai pardavėjui

Paruoškite knygą pardavimui

Kuo objektyviau vertinkite savo parduodamas knygas, tokiu būdu apsaugosite pirkėją nuo nusivylimo ir sulauksite mažiau nusiskundimų. Geriau nurodyti kiek prastesnę būklę, nei per daug gerą 😉

Susipažinkite su parduodamų knygų būklės vertinimo gairėmis čia.

Daugelį knygų aprašymų ir nuotraukų rasite milžiniškoje mūsų knygų duombazėje, todėl dažniausiai jums užteks pasirinkti knygą iš sąrašo. Jei jos ten nerasite, supildykite knygos aprašymą patys. Kaip įkelti knygą pardavimui sužinokite čia.

Galiausiai nurodykite kainą – ir knyga jau prekyboje ✨ Pamatykite, ką parduoda kiti knygų pardavėjai čia.

Ką daryti, kai nupirko jūsų knygą?

Paruoškite ir išsiųskite knygas per 7 dienas nuo užsakymo gavimo. Pinigus pervesime į jūsų knygos.lt sąskaitą tik tuomet, kai pirkėjas atsiims užsakymą ir patvirtins, kad viskas su juo gerai.

Užsakymo puslapyje paspauskite mygtuką „Gauti siuntos kodą“. Bus sugeneruotas užsakymo siuntos kodas, kurio reikės siunčiant siuntą.

Saugiai supakuokite siuntą (kaip tai padaryti skaitykite čia) ir su ja keliaukite iki paštomato. LP EXPRESS paštomate įvedus siuntos kodą bus atspausdintas lipdukas. Jį užklijuokite ant saugiai supakuotos siuntos.

Kai išsiųsite siuntą, laukite, kol pirkėjas atsiims knygas. Jei pirkėjas neturės nusiskundimų, pervesime pinigus į jūsų knygos.lt sąskaitą.

Kaip elgtis, kai sulaukėte pirkėjo pretenzijos?

Nusprendę knygas pardavinėti patys, kilusius nesutarimus taip pat turėsite išspręsti savarankiškai. Pirkėjui pateikus pretenziją – su juo galėsite susisiekti nurodytu el. pašto adresu, ir sutarti dėl knygos grąžinimo, kompensacijos ar panašiai.

Dažniausiai pasitaikančios pretenzijos – dėl nurodytos netikslios knygos būklės. Todėl svarbiausia kuo tiksliau ją nurodyti, kaip tai padaryti – sužinokite čia.

Jei nenorite sukti galvos dėl pirkėjų pretenzijų ar knygų būklės įvertinimo, palikite tai mums – rinkitės prekybos per knygos.lt sandėlį būdą, atsiųskite knygas tiesiai mums ir viskuo pasirūpinsime mes 🙂 

Daugiau dažnai užduodamų klausimų rasite čia, o jei neradote atsakymo – parašykite mums į [email protected].