Kaip atsidaryti ir skaityti el. knygas kompiuteryje?

Kompiuteryje galite skaityti visų formatų knygas.

Norėdami skaityti knygas PDF formatu, galite naudotis Adobe Acrobat Reader programa. Dažniausiai ji jau yra įdiegta į daugelį kompiuterių, tačiau jei šios programos dar neturite, spauskite čia. Dabar Jums tereikia atsisiųsti elektroninę knygą ir ją atidaryti per šią programėlę.

DĖMESIO! Laikinai nėra galimybės siųstis el. knygų jungiantis iš Jungtinės Karalystės.

SVARBU: KNYGOS.lt įsigytą elektroninę knygą parsisiųsti iš KNYGOS.lt asmeninės paskyros į norimus įrenginius galima 6 mėnesių laikotarpiu ir ne daugiau nei 3 kartus. Jūsų įrenginiuose parsiųstos el. knygos išlieka neribotą laiką, todėl skaityti galima bet kada ir tiek kartų, kiek norisi.

Norėdami kompiuteryje skaityti el. knygas ePub ir MOBI formatu, Jums bus reikalinga papildoma programa. Rekomenduojame Jums naudoti nemokamą „Calibre“ programą. Šia programėle galėsite ne tik skaityti el. knygas, bet ir keisti jos formatus (Iš MOBI į ePub ir t.t). Naudotis „Calibre“ yra labai paprasta.

  1. Parsisiųskite „Calibre“ į savo kompiuterį čia: http://calibre-ebook.com/download. Pasirinkite savo naudojamą operacinę sistemą (Windows, Mac, Linux) ir įdiekite į savo kompiuterį.
  2. Sėkmingai įdiegę programėlę savo kompiuteryje atsidarykite „Calibre - E-book management“. Tai atlikę turėtumėte matyti šį vaizdą.

  3. Iš KNYGOS.lt išsirinkite savo norimą el. knygą ir ją atsisiųskite. Nežinote kaip tai padaryti? Spauskite čia. Kai knyga bus atsiųsta, atsidarykite programėlę „Calibre“ ir spauskite kairėje pusėje esanti mygtuką „Add books", susiraskite savo atsisiųstą failą ir spauskite Open. Tai atlikę knygą matysite savo bibliotekoje. Belieka paspausti ant viršuje esančio padidinimo stiklo su užrašu „View“ ir galėsite pradėti skaityti turimą el. knygą.

  4. El. knygos skaitymas bus dar patogesnis, jei nustatysite teksto rodymą pilno ekrano režimu. Jei programėlę išjungsite nepabaigę skaityti el. knygos, nesijaudinkite – atsidarę kitą kartą automatiškai būsite nukreipti į tą puslapį, kuriame baigėte skaityti.

    Nukreipimai pagrindinių klavišų