Kaip atsidaryti ir skaityti el. knygas kompiuteryje?

Kompiuteryje galite skaityti visų formatų knygas.

Norint skaityti knygas PDF formatu Jūs tai galite padaryti Adobe Acrobat Reader pagalba. Dažniausiai ji jau yra įdiegta į daugelį kompiuterių, tačiau jei šios programos dar neturite, spauskite čia. Dabar Jums tereikia atsisiųsti elektroninę knygą ir ją atidaryti per šią programėlę.

Norint kompiuteryje skaityti el. knygas ePub ir MOBI formatu, Jums bus reikalinga papildoma programa. Mes rekomenduojame Jums naudoti nemokamą "Calibre" programą. Šios programėlės pagalba galėsite ne tik skaityti el. knygas, bet ir keisti jos formatus (Iš MOBI į ePub ir t.t) Naudotis šia programėle yra labai paprasta.

  1. Parsisiųskite "Calibre" į savo kompiuterį čia: http://calibre-ebook.com/download. Išsirinkite savo naudojama operacinę sistemą (Windows, Mac, Linux) ir įdiekite į savo kompiuterį.
  2. Sėkmingai įdiegus programėlę, savo kompiuteryje atsidarykite „Calibre - E-book management“. Tai atlikus turėtumėte matyti šį vaizdą.

  3. Iš KNYGOS.lt išsirinkite savo norimą el. knygą ir ją atsisiųskite. Nežinote kaip tai padaryti? spauskite čia. Kai knyga bus atsiųsta atsidarykite programėlę "Calibre" ir spauskite kairėje pusėje esanti mygtuką "Add books", susiraskite savo atsisiųstą failą ir spauskite open. Tai atlikus knygą matysite savo bibliotekoje. Belieka paspausti ant viršuje esančio padidinimo stiklo su užrašu „View“ ir galėsite pradėti mėgautis el. knyga.

  4. Kad el. knygos skaitymas būtų patogesnis, rekomenduojame nustatyti taip, kad tekstas būtu pilno ekrano režimu. Jei programėlę išjunksite nepabaigę skaityti el. knygos - nesijaudinkite, kitą kartą ją atsidarius Jūs automatiškai būsite nukreipti į tą puslapį kuriame baigėte skaityti.

    Nukreipimai pagrindinių klavišų

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis Susisiekite su mumis