Ar galėsiu elektroninę knygą skaityti savo kompiuteryje, išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje?

Taip, knygas galite atsisiųsti į savo turimą įrenginį ir skaityti iš jo. Pirmą kartą naudojantis el. knyga gali tekti įdiegti specialią programėlę.

Skaitymas kompiuteryje

Jei dažniau skaitysite knygas per kompiuterį. Viena patogesnių programėlių tam yra Calibre. Programėlė yra pritaikyta „Windows“ „Mac“ ir „Linux“ vartotojams. Tai yra programa kuri Jums padės ne tik skaityti knygas bet ir keisti jos formatus (ePub, Mobi, Pdf)  ar perkelti į kitus įrenginius kaip „Kindle“.

Skaitymas telefonuose ir planšetėse

Jei dažniau skaitysite knygas per išmanųjį įrenginį, Jums reikės tokios programėlės kaip Bookari Free Epub PDF Reader. Aplikacija skirta tiek Android (Samsung, LG, Sony ir kt), tiek iOS (iPhone, iPad) operacinėms sistemoms. Daugiausiai tinkama ePub ir PDF formatų skaitymui.

Skaitymas Kindle įrenginiuose

Dauguma mūsų el. knygų yra pateikiamos ePub formatu, kuris nėra palaikomas Kindle įrenginiuose. Kad galėtumėte skaityti Kindle, prieš tai reikia konvertuoti knygos failą į MOBI formatą. 

Mes daugeliui knygų siūlome automatinio konvertavimo galimybę pirkėjo el. knygų sąraše, tiesiog vietoj ePub reiktų pasirinkti MOBI atsisiuntimo pasirinkimą (jeigu yra). Taip pat galite knygos formatą pakeisti ir patys.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis Susisiekite su mumis