Ar galėsiu elektroninę knygą skaityti savo kompiuteryje, išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje?

DĖMESIO! Laikinai nėra galimybės siųstis el. knygų jungiantis iš Jungtinės Karalystės.

Knygas galite atsisiųsti į savo turimą įrenginį ir skaityti jame. Pirmą kartą naudojantis el. knyga gali tekti įdiegti specialią programėlę.

SVARBU: KNYGOS.lt įsigyti ir skaityti elektronines knygas galima tik prisiregistravus. Neregsitruoti vartotojai el. knygų įsigyti neturi galimybės. KNYGOS.lt įsigytą elektroninę knygą parsisiųsti iš KNYGOS.lt asmeninės paskyros į norimus įrenginius galima 6 mėnesių laikotarpiu ir ne daugiau nei 3 kartus. Jūsų įrenginiuose parsiųstos el. knygos išlieka neribotą laiką, todėl skaityti galima bet kada ir tiek kartų, kiek norisi.

Skaitymas kompiuteryje

Jei dažniau skaitysite knygas kompiuteryje, viena patogesnių programėlių yra Calibre. Programėlė yra pritaikyta „Windows“ „Mac“ ir „Linux“ operacinių sistemų vartotojams. Šia programa galima ne tik skaityti, bet ir keisti el. knygos formatus (ePub, Mobi, Pdf) ar perkelti turimas el. knygas į kitus įrenginius, pavyzdžiui, Kindle.

Skaitymas išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse

Jei dažniau skaitysite knygas išmaniajame įrenginyje, Jums reikės tokios programėlės kaip Bookari Free Epub PDF Reader. Aplikacija skirta tiek Android (Samsung, LG, Sony, Huawei ir kt), tiek iOS (iPhone, iPad) operacinėms sistemoms. Daugiausiai tinkama el. knygų ePub ir PDF formatu skaitymui.

Skaitymas Kindle įrenginiuose

Dauguma mūsų el. knygų yra pateikiamos ePub arba ACSM formatu, kuris nėra palaikomas Kindle įrenginiuose. Kad galėtumėte skaityti Kindle, prieš tai reikia konvertuoti knygos failą į MOBI formatą.

Daugeliui knygų KNYGOS.lt siūlo automatinio konvertavimo galimybę pirkėjo el. knygų sąraše: tiesiog vietoje ePub pasirinkite MOBI atsisiuntimo pasirinkimą (jeigu toks pasirinkimas yra). Taip pat galite knygos formatą pakeisti ir patys.